KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2021 r. poz. 512)

 

od 20 marca 2021 r. do 25 kwietnia 2021 r.

obsługa interesantów ZUK zostaje ograniczona do spraw pilnych

 

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do kontaktu z ZUK elektronicznie, za pośrednictwem telefonu lub poczty tradycyjnej:

  • Korespondencję w wersji papierowej należy składać w skrzynce podawczej umieszczonej przy drzwiach wejściowych do siedziby ZUK (I piętro);
  • Telefon: 91 834 18 30, przez który możecie się Państwo z nami skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00;
  • Adres mailowy do kontaktu: zuk@zuk-stargard.pl ;
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza na platformie ePUAP, umożliwiająca przesyłanie i podpisywanie dokumentów podpisem elektronicznym.

 

UWAGA!

KASA ZUK funkcjonuje na dotychczasowych zasadach.

 

W wyjątkowych pilnych sytuacjach, których nie można załatwić telefonicznie, ani za pośrednictwem poczty elektronicznej, w dni robocze, w godzinach od 10:00 do 14.00 dla obsługi interesantów czynny jest Sekretariat ZUK (II piętro, pokój 203).

Jednocześnie przypominamy o obowiązku przestrzegania wytycznych sanitarnych, w tym zachowania bezpiecznej odległości, dezynfekowania rąk oraz zakrywania ust i nosa tylko za pomocą maseczki. Chusty, przyłbice i szalki nie są dozwolone.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o stosowanie wymienionych wyżej zdalnych form kontaktu. Na Państwa ewentualne pytania i wątpliwości chętnie udzielimy odpowiedzi również drogą mailową.

 

DYREKTOR

Katarzyna Rybaczuk