Zarząd Usług Komunalnych informuje o zmianie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych w okresie przedświątecznym. Warto zapoznać się z tymi informacjami. Zmiany obowiązują od niedzieli (20.12.).

Odbiór odpadów w przyszłym tygodniu jest przesunięty o jeden dzień. To oznacza, że śmieciarki, które miały przyjechać w poniedziałek (21.12.) dotrą pod domy w niedzielę (20.12.). Podobnie będzie w kolejnych dniach: odbiór  wtorkowy – w poniedziałek, środowy – we wtorek, a czwartkowy – w środę.

Ze względu na przypadające święto (w piątek – 1 stycznia Nowy Rok) nastąpi przesunięcie planowanego w tym dniu odbioru odpadów komunalnych, na jeden dzień później. W związku z tym, odpady te zostaną odebrane w dniu 2 stycznia.

Ze względu na przypadające święto (w środę – 6 stycznia) nastąpi przesunięcie odbioru odpadów komunalnych planowanych w tym dniu, na jeden dzień później. W związku z tym, odbiór odpadów planowany w harmonogramie na środę 06.01.2021 r. – odbędzie się w czwartek 07.01.2021 r. , itd. aż do soboty.